رونمایی از کتیبه شهیدسرمدی در معاونت فرهنگی جهاد واحد اصفهان

Printer Friendly and PDF

در حاشیه برگزاری سومین نشست منطقه‌ای مراکز افکارسنجی (ایسپا) که در اصفهان برگزار شد، از کتیبه شهید «محسن سرمدی» در ساختمان معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد اصفهان رونمایی شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی واحد اصفهان و به نقل از خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از اصفهان، سومین نشست منطقه‌ای شعب استانی مراکز افکار سنجی (ایسپا) جهاددانشگاهی روز گذشته سه‌شنبه، ۷۷ دی‌ماه با حضور معاونان فرهنگی  و مدیران اجرایی مراکز افکارسنجی(ایسپا) جهادهای دانشگاهی واحدهای اصفهان، یزد، قم، مرکزی، چهارمحال بختیاری و کهگیلویه و بویراحمد به میزبانی جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد. 
این نشست به منظور هم اندیشی پیرامون ارتقاء کیفی شعب استانی ایسپا، نظر سنجی سبز، برگزاری کارگاه‌های آموزشی تخصصی با حضور «آقاسی»، مدیر مرکز افکار سنجی ایسپا جهاد دانشگاهی در سالن شهید بهروز کیانیان معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی واحد اصفهان برگزار شد.
در حاشیه برگزاری این نشست، از کتیبه شهید محسن سرمدی از دانشجویان شهید دانشگاه اصفهان که ساختمان معاونت فرهنگی جهادواحد اصفهان نیز مزین به نام این شهید شده است، با حضور محمود مراثی، رییس جهاددانشگاهی واحد اصفهان و  آقاسی، رییس مرکز افکار سنجی ایسپا و دیگر شرکت کنندگان در این نشست، رونمایی شد. در این کتیبه علاوه بر زندگی‌نامه شهید، به بخشی  از وصیت‌نامه این شهید نیز اشاره شده است.
همچنین سالن اجتماعات این ساختمان به نام شهید بهروز کیانیان نام‌گذاری شده است که در آینده نزدیک نیز از کتیبه این شهید، رونمایی خواهد شد.